Age of Conquest 4 APK * TÜM HARİTALAR HİLESİ

4.28.293

Age of Conquest sıra tabanlı büyük strateji kurma oyunudur. Roma İmparatorluğu, İnka, Fransa, Rusya, Japonya ve Çin hanedanları da dahil olmak üzere bir çok antik ve ortaçağ ülkelerinin ordularını komuta edebilirsin. Asya uluslarından Roma'ya kadar kendi savaş deneyimlerini oluşturabilirsin. İster Yapay Zeka'ya karşı ister yalnız başına devasa savaşlar yapabilir, istersen de çapraz platform çok oyunculu oyunlara katılabilirsin. Nihai zafer yolunda diğer oyuncularla co-op olarak ittifaklar yada düşmanlıklar da oluşturabilirsin.
HEMEN İNDİR
4.1/5 Oylar: 31,818
Geliştirici
Noble Master Games
Sürüm
4.28.293
Actualización
17 Ağustos 2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
31M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Age of Conquest 4 APK, çok büyük strateji kurma oyunudur. Tüm büyük imparatorlukların komutası artık senin elinde. Bir çok ülkenin emir komutasına geçerek savaşa hazırlanmalısınız. Asya uluslarından Roma’ya kadar kendi savaş deneyimlerini oluşturabilirsin. İster Yapay Zeka’ya karşı ister yalnız başına devasa savaşlar yapabilir, istersen de çapraz platform çok oyunculu oyunlara katılabilirsin. Nihai zafer yolunda diğer oyuncularla co-op olarak ittifaklar yada düşmanlıklar da oluşturabilirsin.

Age of conquest 4 apk harita hilesi

Age of Conquest 4 oldukça heyecan verici bir strateji oyunuyla tanışın. Bu türün diğer birçok temsilcisinde olduğu gibi, oyuncudan bir düzineden fazla farklı dünya devleti tarafından temsil edilen çatışmanın taraflarından birini seçmesi ve savaşan komşularıyla bir yüzleşmeye girmesi istenir. Oyuncuya, işgal altındaki bölgedeki şehirlerde inşa edilebilecek çok sayıda bina sunulur. Ayrıca dirgen veya sopalarla donanmış basit köylülerden, pırıl pırıl zırhlı ve mükemmel bıçaklı elit şövalyelere ve ayrıca her türden savaş gemisine kadar her türden mega devasa bir seçim var!

Age of conquest 4 apk para hilesi

– Dünyanın her yerinden uluslar & haritalarla tur bazlı büyük strateji savaş oyunu.
– Genetik algoritmaya dayalı Yapay Zeka ile Tek Oyunculu zorlu oyunlar.
– Çapraz platformda çok oyunculu & co-op takım oyunlarını da barındıran ağdan oynamaya da izin veren bir oyun.
– Diplomasi, ekonomi ve nüfus yönetimi.
– Avrupa, Kolonizasyon, Asya İmparatorlukları, Amerikan Savaşları, Dünya’nın Fethi ve daha çok harita senaryoları dahil.
– Harita editörü ve barındırma için merkezi bir sunucu, oyuncuların modladığı haritaları dağıtmak için kullanılmaktadır.
– Yüzlerce Lonca’nın oluşturduğu Roma İmparatorluğu, Kartaca, Pers, Keltler ve İnca ve diğerleri.
– Yüksek skorlar, Oynama İstatistikleri, Başarımlar ve Çok Oyunculu ELO Sıralaması.
– İlgi çekici müzikler, ses efektleri ve fantastik grafikler.

Age of conquest 4 apk hile

Oyun sadece bir haritayı ÜCRETSİZ olarak içerir. Diğer haritaları 3.99$’lık tek harita veya 19.99$’lık tüm harita maliyetini ödeyerek indirebilir ve kullanabilirsin. Çok oyunculu oyunlara katılmak genellikle ücretsizdir. Çok oyunculu oyun kurma maliyeti 5 altın/Oyuniçi. Bunun için hiçbir abonelik koşulu yok ve bu oyun öde-kazan DEĞİLDİR.

Oyun herhangi bir casus yazılım, zararlı yazılım veya üçüncü parti yazılım içermemektedir. Oyun en küçük noktasına kadar test edilmiş olsa da, oyunun yavaş çalışması veya bazı cihazlarda çalışmaması mümkündür. Eğer sorunlarınız varsa veya satın alma ile ilgili memnuniyetsizliğiniz varsa bizimle e-posta üzerinden temas kurmaktan çekinmeyin. Hızlı bir şekilde geri ödeme yapılabilmesi için sipariş bilgilerinizi de eklemeniz gereklidir.

Eğer oyunumuzu beğendiyseniz, diğer strateji oyunlarını da oynamaktan çekinmeyin. Bu pazarda aynı tür oyun bulmak kesinlikle mümkün.

 

İNDİRME LİNKLERİ

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Yenilikler

Tüm hatalar giderildi. Görsel düzenlemeler yapıldı.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir