Car Parking Apk indir – 2021

4.8.3

Car Parking Multiplayer v4.8.3 APK, hataları giderilmiş sürümüyle şimdi sitemizde. Araç sürme oyunlarını seven ziyaretçilerimiz için harika bir seçim olabilir.
HEMEN İNDİR
4.4/5 Oylar: 1,084,023
Sürüm
4.8.3
Actualización
19 Mayıs 2021
Gereksinimler
6.0 ve sonrası
Boyut
Cihaza göre değişir
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Car Parking Multiplayer v4.8.3 APK, hataları giderilmiş sürümüyle şimdi sitemizde. Araç sürme oyunlarını seven ziyaretçilerimiz için harika bir seçim olabilir.

Car Parking Multiplayer v4.8.3 Özellikleri;

  • Tüm hatalar giderildi.
  • Para hilesi eklendi.
  • Araç hilesi eklendi.

Car parking multiplayer 4.8.3 apk oyun indir club

Multiplayer oyunları arasında en çok tercih edilen oyunlar arasındadır. Başarılı oyunun hem grafikleri hem oyun akışı harika. Arkadaşlarınız ile bu oyunu oynarken çok keyif alacaksınız. Car Parking Multiplayer serisinin en çok beğendiğim sürümü olabilir. Oyunu oynadıktan sonra lütfen deneyimlerinizi ve yorumlarınızı bizimle paylaşınız.

car parking multiplayer 4.8.3 apk para hilesi

Car Parking Multiplayer Para hilesi sayesinde araçlarınızı hızlandırabilirsiniz. Oyun içerisinde ücretli olan tüm parçalar şimdi ücretsiz! En iyi araçlara sahip olabilirsiniz. Bunun için sitemizden hileli apk dosyasını indirmelisiniz. Tüm APK dosyalarının tarandığını ve sizlere sunulduğunu tekrar belirtmek isteriz. Araçlarınızla oyun içerisinde fark yaratmaya hazır olun.

car parking multiplayer 4.8.3 apk hile

Car Parking Multiplayer paralı sunduğu tüm özelliklere sahip olabilirsiniz. Sizlere hazırladığımız MOD APK ile sınırsız para hileli ve sınırsız araba hileli oynayabilirsiniz. İstediğiniz araç ile rakiplerinizi yeneceksiniz. En iyi model araçlar ile rakiplerinizi ezeceksiniz. Car Parking Multiplayer v4.5.9 sürümünde yeni arabalar, drift modu ve renkli dumanlar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ve sensör ile sağlanabilmektedir. Car Parking Multiplayer Play Store’da 190.000’den fazla indirilmiştir.

İNDİRME LİNKLERİ

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Yenilikler

Yeni araçlar
Yeni parçalar
Yeni haritalar

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir