CarX Drift Racing 2 APK * Son Sürüm 2021

4.5/5 Oylar: 352,224
Geliştirici
CarX Technologies LLC

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

CarX Drift Racing 2 APK, indirapkz.com farkı ile şimdi yayında. Android market üzerinde milyonlarca indirme sayısı alan seri oyununa, sizlerde katılabilirsiniz.

Carx Drift Racing 2 apk hile son sürüm

Oyunu mobil cihazlarınıza kurmadan söylemeliyim ki bağımlılık yapabilir. Başladığınız andan itibaren bu harika oyundan çıkmak istemeyeceksiniz. Ancak siz yine de 30 dakikada bir ara verip kendinizi dinlendirin. Gözleriniz daha fazla yorulmasın.

Carx Drift Racing 2 apk para hilesi

Bu harika drift oyununda araç kontrol ederek ilerlemeniz gerekiyor. Bir çok kullanıcı drift yapma antrenmanları yapmadığı için bu oyuna ayak uyduramıyor. Aracınızı kaydırdığınız sürece puan kazanabilirsiniz. Lastikleri yakmanın tam vakti artık. Değerlendirme sistemi sizi izleyerek puanlayacaktır. Gerçek yarışmacılar ile kapışacağınızı unutmayın. Bu yüzden dikkatli olmak gerekiyor.

Carx Drift Racing 2 apk hile indir

– Aynaları, lambaları, kapı eşiklerini, tamponları ve diğer birçok parçayı değiştir;
– Kıyafet takımları, jantları vb. ile aracının benzersiz bir görüntüsünü oluştur;
– Aracının son görüntüsünü görmek için onu, yalnızca hayal gücünle sınırlı olan vinillerle süslendir.- Süspansiyonunu, yaylarını ayarla, doğru lastik hava basıncını, tekerlek açısını ve daha fazlasını seç;
– Motoru, türbin basıncını, dişli kutusunu, frenleri, kilitleme diferansiyelini ayarla. Yalnızca aracını ihtiyaçlarına göre ayarladığın takdirde yüksek seviyeli drift gösterebilirsin.

 

İNDİRME LİNKLERİ

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir