Clubhouse İndir, Clubhouse Apk İndir, Clubhouse 2021 Yeni*

0.1.3

Sürüm
0.1.3
Actualización
2021-05-26
Gereksinimler
Android 8.0+
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Clubhouse apk, birlikte sesli konferans yapabileceğiniz harika bir uygulamadır. Tanıdıklarınız ve sevdikleriniz ile birlikte clubhouse indir uygulamasını indirerek, hemen herkesle görüşebilirsiniz. Sitemize eklediğimiz Clubhouse Android İndir, en son güncellemeleriyle birlikte yer verdik.

Clubhouse Apk İndir

Son günlerde popüler olan uygulama Clubhouse, arkadaşlarınız ile konferans eşliğinde toplantı yapmanıza olanak tanıyor. ClubHouse sadece ilk etapta iPhone telefonlarda yüklenebiliyordu. Clubhouse Android için maalesef ilk zamanlar yüklenemiyordu ancak gelen tepkiler üzerine Android içinde yayınlandı. Clubhouse, Facebook, Instagram, TikTok, Twitter’dan farklı olarak video, fotoğraf ve metin paylaşımı olmayan Clubhouse’da sadece sohbet odalarının bulunduğu bir yer.

Clubhouse Nedir?

Clubhouse nedir? Ses temelli sosyal ağ platformu olan Clubhouse apk, bir araya gelerek sesli konferans yapmanıza yarayan bir uygulamadır. Şuan için Android telefonlar içinde çıktı ve sitemizde yer veriyoruz.

Fikirlerini özgürce paylaşabildiğiniz bir yer olan Clubhouse, diğer sosyal medya uygulamalarından farklı olmasının tek farkı ise sadece ses ile iletişim kurulması. Fotoğraf, video paylaşımı yapılamıyor. Kullanıcılar, ilgi alanlarına göre konuşmacı ya da dinleyici olarak katılabiliyor. Clubhouse’a davet ile katılabiliyorsunuz. Eğer üye olmak isterseniz öncelikle daha önce Clubhouse’ta olan birinden davetiye almanız gerekmektedir. Uygulamayı indirdikten sonra karşınıza uyarı metni çıkabilir, bu yüzden davetiyesiz indirseniz de bir işe yaramayacaktır.

Dünyanın en zenginleri ve ünlü isimlerinde aralarında bulunduğu kişilerin kullandığı Clubhouse, günden güne büyümeye devam ediyor. Bu kişilerin kurduğu odalara katılabiliyor ve dilerseniz konuşmacı da olabiliyorsunuz. Uygulama herkesin rahatlıkla kullanabileceği haline geldi. Genellikle bir oda da az sayıda insan konuşmacı olarak bulunuyor, diğer herkes sadece dinleyebiliyor. El kaldırıp konuşmak için izin istiyorsunuz ve siz de artık konuşmacı oluyorsunuz. Konuşmalar kayıt edilmiyor, o an canlı olarak kaydedilmekte. Uygulamada sonradan dinleme şansı yok.

Clubhouse İndir?

Clubhouse apk dosyasını indirerek, telefonunuza kuracaksınız. Öncelikle aşağıda yer alan linke tıklayarak telefonunuza clubhouse.apk dosyasını telefonunuzda açmanız gerekmektedir. Normal şekilde apk dosyası kurulumu gibi kurabiliyorsunuz.

Clubhouse Davetiye Kodu

Clubhouse uygulamasını kullanmanız için davetiye koduna ihtiyacınız var. Bunun için yapmanız gereken tek şey, arkadaşlarınızdan ve ya tanıdıklarınızdan clubhouse davetiye kodu istemeniz. Davetiye kodunuz yoksa maalesef uygulamayı kullanamıyorsunuz. Bu yüzden kodu yakınlarınızdan almanızda fayda var. İnternette clubhouse davetiye adı altında bir çok kişi bu davetiyeleri satıyor. Bunun yerine yorum kısmına yazarsanız biz de sizlere clubhouse davetiye kodu gönderebiliriz.

İNDİRME LİNKLERİ

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir