Critical Ops APK 2021 – Para Hileli

1.27.0.f1551

Critical Ops, mobil cihazlar için geliştirilmiş, 3 BOYUTLU ÇOK OYUNCULU bir FPS oyunudur. Hızlı reflekslerin ve TAKTİK becerilerinin başarıya giden yolda anahtar görevi göreceği bir aksiyon yaşa.
HEMEN İNDİR
4.2/5 Oylar: 2,299,026
Geliştirici
Critical Force Ltd.
Sürüm
1.27.0.f1551
Actualización
1 Eylül 2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
647M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Critical Ops APK, FPS oyunu arayan kullanıcılar için şimdi indirapkz.com farkı ile yayında. Mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz harika bir FPS oyunu. Eğer el kuvvetine ve reflekslerine güveniyorsan o halde ne bekliyorsun, haydi başlayalım.

Critical Ops apk Para Hile 2021

Critical Ops, taktiksel savaşların konuştuğu son derece özenle hazırlanmış bir nişancı oyunudur. Bu tarz nişancı oyunlarına karşı ilginiz varsa tercih edebilirsiniz. Takım arkadaşlarınız ile cephede omuz omuza savaşacaksınız. Silahını iyi kullanan bu savaştan galip çıkar.

Becerilerinizi kullanmanın tam vakti. Rekabet oyun boyunca süreceği için refleksleriniz sizi kurtarabilir. En iyi silahlar için APK dosyasını kurmayı unutmayın.

Critical Ops APK indir

Çekişmeli dereceli oyunlarda benzer beceri seviyelerine sahip diğer ajanlarla mücadele edeceksin. Oynarken yeni mekanikler öğrenip çeşitli bilgiler edinerek bir oyuncu olarak güçleneceksin.

SOSYALLEŞ! Bir klan oluştur ya da klana katıl. Özel maçlara ev sahipliği yap. Arkadaşlarını toplam ve heyecan dolu bir savaşta onlara katıl!

Critical Ops, e-spor dünyasını mobil platformlara taşıyor. ENERJİK E-SPOR SAHNEMİZE katıl ve hem KENDİN hem takımın için bir şöhret kazan.

Critical Ops son Sürüm

FİTİL SÖKME
İki takım, iki amaç! Bir takım bombayı kurup bomba patlayıncaya kadar onu savunmaya çalışırken diğer takım da fitilini sökerek bombayı etkisiz hâle getirmeye çalışır. Savaş alanında hâkimiyet kur!

TAKIM ÖLÜM MAÇI
İki düşman takım, süreli bir ölüm maçında kozlarını paylaşır. Her mermiyi iyi değerlendir!

TABANCA OYUNU
İki takım birbirine karşı savaşır ve oyuncular kendi başlarına oyundaki tüm silahları alabilme yolunda ilerler. Teçhizatını yükselt!

Eşleştirme sistemimizle oyunu nasıl istersen öyle oyna:

ÇABUK OYUNLAR
Benzer beceri seviyesindeki ajanlarla çabuk, eşleştirmeli oyunlarda mevcut tüm oyun modlarını oyna.

DERECELİ OYUNLAR
Ajanlar Fitil Sökme benzeri çekişmeli bir eşleşmede puan kazanmak ve derecelerini korumak için mücadele eder. Sıralamanın en üst noktasına çık!

ÖZEL OYUNLAR
İşte Critical Ops oynamanın klasik yolu. Mevcut oyun türlerinden birine katıl veya ev sahipliği yap, şifre belirleyerek özel odalar oluştur.

 

İNDİRME LİNKLERİ

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Yenilikler

Harita güncellemeleri ve birkaç haritada düzeltmeler
Yeni oyun modları!
Çeşitli teknik güncellemeler ve hata düzeltmeleri
Jiro ayarı geçiş hatası ve jiro hassasiyeti düzeltildi

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir