Dragon City Mod APK indir 2021

12.2.5

Dragon city apk hile 2021, android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ejderha oyunlarından biridir. Alev püskürten ejderhaları toplayarak büyütmeye hazır mısınız? Ejderhaları eğitebilir ve dünyanın en iyi Ejderha ustası olmak için çabalayacaksınız.
HEMEN İNDİR
4.6/5 Oylar: 8,501,173
Geliştirici
Socialpoint
Sürüm
12.2.5
Actualización
15 Temmuz 2021
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
133M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Dragon city apk hile 2021, android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ejderha oyunlarından biridir. Alev püskürten ejderhaları toplayarak büyütmeye hazır mısınız? Ejderhaları eğitebilir ve dünyanın en iyi Ejderha ustası olmak için çabalayacaksınız.

Dragon City apk hile

Ejderhalar ile yaşayabileceğin bir şehir inşa etmelisin. Bu şehir üzerinde çiftlikler, yaşam alanları ve binalar olmalıdır. Sevimli bebek ejderhalardan oluşan sürüne iyi bakmazsan büyümezler. Onları bebeklik hallerinden büyütmelisin. Yavaş yavaş devasa büyüklüğü ulaştıklarında çok şaşıracaksın. İyi birer savaşcı yetiştirebilirsen herkes seni konuşacaktır.

Dragon City apk hile 2021

Oyunda herkes ejderhalarını PvP alanlarında savaştırmaktadır. Sen istersen tek başına istersen bir ittifaka katılarak toplu bir şekilde savaşabilirsin. Diğer Ejderha Ustaları ile gücünü birleştirerek daha kuvvetli olabilirsin. Kuracağınız iletişim ağı ile daha kuvvetli olmak tabii ki mümkündür.

Dragon City apk son sürüm

Farklı melez türünde olan Ejderha türlerini birleştirebileceğinizi biliyor muydunuz? Bu melez ırklardan çeşitli ejderhaları elde edebilirsin. Bu senin için çok iyi olacaktır. Tüm gücü elinde toplayarak rakiplerine gözdağı verebilirsin. Haydi o zaman başlayalım.

Dragon City APK Özellikleri;

– Ejderha Kitabını tamamla! Ejderhalar şehrini büyütmek için üretip toplayabileceğin 1000’den fazla muhteşem ejderha var!
Çiftleştirme etkinlikleri ve özel adalar sayesinde her hafta oyuna yeni ejderhalar katılmaktadır.
– Ejderhalarını, özel etkinliklerden elde edilen harika Ejderha Derileriyle süsle.
– Ejderha Görevlerinde maceranın tadını çıkar, oyunun PvP Arenalarında diğer Ejderha Ustalarına karşı oyna, türünün tek örneği ejderhaları topla, Savaşçı Sandıklarını al ve skor panosunda üst sıralara tırman!
– Yaşam Ağacındaki sihirli bir dünyadan ejderhalar çağır ve onların yeteneklerini dene.
– Küreler topla ve ejderhalarını güçlendir: Savaştaki güçlerinin nasıl arttığını kendi gözlerinde göreceksin!
– Antik Dünya ve Gardiyan Ejderhalar gibi gelişmiş oyun özelliklerinin kilidini aç.
– Sosyalleş: Diğer Ejderha Ustalarıyla birlikte oynamak ve savaşmak, onlarla sohbet etmek, Takas Merkezinde Küreler takas etmek, İttifak Hediyesi Etkinliklerinde paylaşımlar yapmak ve İttifak Sandıklarını açmak için İttifaklara katıl.
– Windows ile oturum açarak oyununu kaydet ve tüm cihazlardan oyna. Böylece bebek ejderhalarını istediğin yere yanında götürebilirsin.

 

İNDİRME LİNKLERİ

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Yenilikler

Ücretsiz Değerli Taşlar Adası

Değerli Taşların azaldı mı? Bu yeni ve parlak adaya dokunarak görev listeni gör ve ÜCRETSİZ değerli taşlar almak için görevleri tamamla!

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir