FM 21 Mobile APK – Football Manager 2021 indir

Cihaza göre değişir

  • Ödeme
Futbolda zirveye ulaşmanın en hızlı yolu olan FM21 Mobile'da iyi oyun çıkararak adınızdan söz ettirin.
HEMEN İNDİR
4.1/5 Oylar: 16,849
Geliştirici
SEGA
Sürüm
Cihaza göre değişir
Actualización
26 Mart 2021
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
Cihaza göre değişir
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Football Manager 2021 ile Futbol keyfi artık daha başka. Zirveye ulaşmak için  FM21 Mobile oyun içi adımlarını çok sıkı takip etmelisiniz.

Football Manager 2021 Mobile Mod Apk

Fm 21 mobile apk indir

Mükemmel kadro tek başına yeterli olmayabilir. Taktiksel mücadele ile kupayı kazanmak kolay olabilir. İstediğiniz yerde oyunun tadını çıkarabilirsiniz. En iyi takımı oluştur ve taktiksel bilgini konuştur. Tüm futbol ülkelerini seçebilir ve istediğiniz takımı geliştirebilirsiniz. Bu uzun yolda size eşlik edecek takım arkadaşlarına ihtiyacınız var.

FM 2021 Mobile apk

Mobil cihazınıza dünyanın en iyi futbol oyununu indirmek istemez misiniz? Yolda, okulda, işte dilediğiniz zaman telefonunuzdan oyunu oynayabilirsiniz. Takımınızın durumunu günlük olarak kontrol ederseniz daha fazla kazanma şansınız olur. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki FM 2021 en çok tercih edilen futbol oyunlarının başında geliyor.

Maç öncesi hazırlıklarınız tamamlandığında, dijital yedek kulübenizde yerinizi alarak taktiksel vizyonunuzun gerçeğe dönüşmesini izleyin.

Hiçbir mobil oyun dünyanın en iyi kulüplerine menajerlik yapma işine sizi bu kadar çok yaklaştıramaz ve yeni özellikler FM21 Mobile‘ı eşi benzeri görülmemiş seviyelere taşır.

FM 21 Mobile apk

Sizi zafere götüren yolda çekilen çileler kutsaldır. İşte bu yüzden mükemmel bir felsefe oluşturmalısınız. Oyuncuların rollerini iyi bilmelisiniz. Duran top performansları yüksek olan futbolcuları iyi gözlemlemelisiniz. Kullanıcıların rolleri bu zorlu süreçte çok önemlidir.

Nokta atışı transferler gerçekleştirmelisiniz. Sonuçta kimse işine yaramayan futbolcuları almak istemez. Yüksek paralar harcamaktan çekinmelisiniz. Nokta atışı transfer iler takımınızı daha güçlü bir ekip haline getirmek mümkün. Bunun için diğer takım futbolcularını iyi gözlemleyin. Eksik olan bölgenizin açığını transferler ile kapatın.

Football Manager 2021 apk Hile

Football Manager 2021 apk Hile size transfer ve para seçeneği sunuyor. Bize kalırsa oyunu hilesiz APK dosyası ile oynamak daha mantıklıdır. Siz oyun içerisinde lider olmak istiyorsanız hileli apk dosyasını kullanabilirsiniz. Böylelikle daha hızlı ilerleyebilirsiniz.

 

İNDİRME LİNKLERİ

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Yenilikler

FM21 Mobile | 12.3.1

Kaydedilmiş oyunun yüklenememesine neden olabilecek nadir sorun düzeltildi.
Menajerin iki kulüpte görünmesine neden olan sorun düzeltildi.
Bazı stadyum adlarının yanlış olması sorunu düzeltildi.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir