makromusic premium apk indir – Son Sürüm 2021

2.2.5

Makromusic premium apk 2021 ile müzik dinlemek artık daha keyifli olacak. Seninle aynı tarz müzik dinleyen insanları keşfetmenin en kolay yolu makromusic uygulamasından geçmekte. Şimdi sitemizden indirerek yeni arkadaşlıklar kurabilirsin.
HEMEN İNDİR
3.8/5 Oylar: 11,888
Geliştirici
makromusic Incorporation
Sürüm
2.2.5
Actualización
4 Temmuz 2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
37M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Makromusic premium apk 2021 ile müzik dinlemek artık daha keyifli olacak. Seninle aynı tarz müzik dinleyen insanları keşfetmenin en kolay yolu makromusic uygulamasından geçmekte. Şimdi sitemizden indirerek yeni arkadaşlıklar kurabilirsin.

Makromusic premium apk indir

Uygulamayı kullanmak çok kolay. Aynı anda aynı tarz müzikleri dinleyen kişilere bildirim gidiyor ve harika bir sohbet başlıyor. makromusic ile müzik zevkin benzer kişileri bulmak çok kolay. Kayıt olmadan üstelik sadece Spotify hesabınla bu heyecanı başlatabilirsin. Sadece müzik değil sevdiğiniz sanatçılar hakkında bilgi alışverişi yapabilirsin ve yeni şarkılar önerebilirsin.

Makromusic premium apk son sürüm

Kullanımı çok kolay istersen dinlediğin şarkıya göre istersen profiline göre yeni insanlar ile eşleşebilirsin. Spotify hesabını bağladıktan sonra beğendiğin sanatçılar ve dinlediğin şarkılara göre yeni insanlar ile eşleşirsin. Eşleştiğin kişilerin profillerini inceleyerek sohbete başlayabilirsin. Eğlence tamamen senin ellerinde. Akıcı bir sohbet için daha fazla şarkı dinleyebilirsin.

Makromusic Premium 2021

Anlık olarak eşleşmek istersen eğer makromusic’te seninle aynı anda aynı müziği dinleyen kişilerle seni eşleşirsin. Profile göre eşleşmek istersen, Spotify’daki müzik dinleme alışkanlıklarına göre, müzik zevkinin en uyduğu kişiyle seni eşleşirsinz. İkiniz de en çok aynı sanatçıları, aynı şarkıları dinliyor olabilirsiniz, ikinizin de favori şarkısı, nadir bilinen gruplardan birinin olabilir.

Bu keyifli uygulamayı tanıdıktan sonra flört etmek daha kolay olacak. Arkadaşların Tinder tarzı programları kullanıyor olabilir. Sen onları makromusic ile şaşırtacaksın. Hem daha keyifli hem daha uygun. Sohbet sayfasına geldiğin zaman daha önce sohbet ettiğin kişileri görebilirsin. Sohbetini sevmediğin ya da seni rahatsız eden biri olursa onu engelleyebilirsin.

Ülkemizde özellikle gençler pandemi döneminde internet ile daha fazla zaman geçirdi. Sosyal medya üzerinden sosyalleşen genç bireylerin tercihi ise makromusic premium apk oldu. Daha fazla flört etmek için sizde hemen şimdi bu uygulamayı sitemizden indirebilirsiniz.

 

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Yenilikler

- Bağlantı sorunları giderildi.
makromusic her gün daha da gelişiyor. Geri dönüşlerini bizimle paylaşmaya devam et! Fikirlerin bizim için çok değerli.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir