Plants vs. Zombies Hileli APK – GÜNCEL

1.36.42

Plants vs. Zombies APK, ELECTRONIC ARTS firmasının imzasını taşıyor. Android market üzerinden erişebileceğiniz oyuna APK olarak androidcaddesi.com üzerinden sahip olabilirsiniz.
HEMEN İNDİR
4.3/5 Oylar: 650,636
Geliştirici
ELECTRONIC ARTS
Sürüm
1.36.42
Actualización
16 Ekim 2020
Gereksinimler
4.1 ve sonrası
Boyut
82M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Plants vs. Zombies APK, ELECTRONIC ARTS firmasının imzasını taşıyor. Android market üzerinden erişebileceğiniz oyuna APK olarak androidcaddesi.com üzerinden sahip olabilirsiniz.

plants vs zombies apk hile

Yeni karakterler keşfetmek için bu maceraya sende atılmalısın. Bitkiler arasında gerçekleşen destansı bir savaşa hazırlık başlıyor. Çıktığınız yol boyunca çok güçlü rakipler ile karşılaşacaksınız. Mobil oyun arayan kullanıcılarımız işte işte harika bir bitkilerden oluşan zombi savaşı!

plants vs zombies apk bitki hilesi

En benzersiz bitki ve zombi seçimlerini gerçekleştirmek için bitki hileli apk dosyasını kullanabilirsiniz. Süper güçleri açmak için oyunda yer alan ödülleri toplamanız gerekiyor. Yeni kahramanlar elde ederek gücünüzü daha fazla arttırabilirsiniz. Süper güçlere sahip kahraman karakterler, kazanma stratejinizi geliştirmenize yarar.

plants vs zombies apk para hilesi

Kazanmak için güçlü bir ekip gerekmektedir. Takım arkadaşlarını toplayarak güçlerinizi birleştirebilirsiniz. Daha fazla savaşarak yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Yeni bitkiler, yeni zombiler için çılgın savaşlara hazır olun. Evrende uzun bir yolculuk şimdi başlıyor. Bu yolculuk sizinle devam edecek.

İNDİRME LİNKLERİ

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Yenilikler

Bu güncelleme ile tüm hatalar giderildi. Oyun keyfi şimdi kaldığı yerden devam ediyor.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir